Výměna a oprava autoskel v BrněMobilní servis, pojistné události, tónování skel

  • Vídeňská 297/99
    639 00 Brno
  • volejte zdarma:
    800 900 960

Kontakt

Vídeňská 297/99
639 00 Brno

zelená linka: 800 900 960

tel.: 541 210 707, 739 087 997
e-mail: info@autosklobrno.cz

otevřeno:
Po - Pá 7:00 – 16:30
případně dle domluvy

Objednat si on-line

Další servis

Kromě standardních služeb, které se týkají výměny skla, nabízíme také doplňující servis, který zajišťujeme především proto, abychom vám ušetřili čas a co nejméně Vás zatížili. Vy se budete moci věnovat svým zájmům a povinnostem, my vyměníme sklo u Vás doma nebo na Vámi určeném místě. Nebudete tak muset někam jezdit, vyřídíme za Vás papírování, případně půjčíme náhradní automobil a zdarma vyčistíme vybranou část interiéru vozu.

Mobilní zasklívací servis

Pro Vaše pohodlí jsme zřídili službu Mobilní zasklívací servis, která Vám po dohodě umožní nechat si vyměnit sklo v pohodlí Vašeho domova, nebo na Vámi určeném místě.

Tuto službu poskytujeme hlavně zákazníkům z Brna a okolí, ale po domluvě můžeme přijet i jinam. Po Brně a okolí doprava zdarma při výměně skla na připojištění či z povinného ručení. Pro zákazníky platící hotově dle domluvy.

Pick-up servis

  • Nemusíte ztrácet nervy a čas v zácpách když potřebujete vyměnit sklo
  • Pohodlná služba pro Vás
  • Při výměně z povinné ručení a připojištění čelního skla do 15 km od servisu zdarma
  • Jinak jen 7 Kč za kilometr jízdy služebního Vozidla k Vám a zpět od Vás po výměně

tuto službu zprovozňujeme pro Vaše maximální pohodlí. Doklady dle typu pojistné události (povinné ručení a připojištění čelního skla) vyřídíte dopředu přes e-mail nebo je budete mít pro mechnika připraveny dle předchozí domluvy se servisem. S vyzvedávajícím technikem jen zkontrolujete vůz, podepíšete předávací protokol, plnou moc a případně hlášenku. My vše zařídíme za Vás a po provedené opravě Vám dle dohody zas Vůz přistavíme kde jsme jej vyzvedávali.

Ve vzdálenosti 15km jsou kromě celého Brna například i obce jako Kuřim, Lelekovice, Ivanovice, Jehnice, Ořešín, Sobběšice, Útěchov, Rozdrojovice, Jinačovice, Bílovice, Žebětín.

 

Náhradní vozidlo

Můžeme Vám v případě nutnosti zapůjčit náhradní vozidlo.

Pro klienty platící hotově je služba zpoplatněna od prvního kilometru, pro ostatní klienty dle domluvy.

Náhradní vozidla k dospozici:

 

 

Máte zájem o výměnu autoskla, opravu skla nebo jiné služby? Ozvěte se nám:

zelená linka: 800 900 960
Česká podnikatelská pojišťovna a.s.Česká pojišťovna a.s.Hasičská vzájemná pojišťovna a.s.Kooperativa pojišťovna a.s.Maxima pojišťovna a.s.Slávia pojišťovna a.s.DirectServisní pojišťovna a.s.allianzGenerali - Česká pojišťovnaPillow pojišťovna
/* */